fbpx
STRONA GŁÓWNA / REALIZACJE / IZOLACJE NATRYSKOWE WOLA JACHOWA
Izolacje natryskowe Wola Jachowa

Izolacje natryskowe Wola JachowaW realizacji pod tytułem “Izolacje natryskowe Wola Jachowa” wykonane zostało docieplenie strychu. Jedna z naszych ekip natryskowych zagościła dziś do niewielkiej miejscowości położonej w województwie świętokrzyskim, w powiecie kieleckim, w gminie Górno. Za pomocą natryskowej pianki poliuretanowej wykonała docieplenie części strychowej. Przed wykonaniem izolacji zamontowano na krokwiach wieszaki pod profile. Dzięki temu w przyszłości będzie można swobodnie zabudować strych i wykorzystać pod dodatkową przestrzeń mieszkalną.

Docieplenie strychu poprawia komfort termiczny w budynku, ale także przynosi kilka dodatkowych korzyści. Z pewnością wyeliminuje przeciągi na poddaszu i tym samym zapobiegnie gromadzeniu się kurzu. Dodatkowo ocieplenie strychu zapobiegnie przemarzaniu co korzystnie wpłynie na przechowane na nim przedmioty.

W realizacji “Izolacje natryskowe Wola Jachowa” zastosowaliśmy piankę otwarto komórkową ICYNENE H2Foam Lite od Huntsman Building Solutions.

Planujesz ocieplenie poddasza? Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na BEZPŁATNY POMIAR!

Galeria zdjęćCall Now Button