fbpx
STRONA GŁÓWNA / REALIZACJE / TERMOMODERNIZACJA DACHU KRAKÓW / WIELICZKA PIANKĄ PUR
Termomodernizacja dachu Kraków / Wieliczka pianką PUR

Termomodernizacja dachu Kraków / Wieliczka pianką PURPrzedstawiamy Państwu realizację pt. “Termomodernizacja dachu Kraków / Wieliczka pianką PUR”. Ekipa IzoExpressu zawitała do pobliskiej miejscowości znajdującej się na skraju powiatu krakowskiego i wielickiego. Zastane przez nasz poddasze, które zostało ocieplone wełną zostało totalnie zniszczone przez grasujące w okolicy gryzonie ( zdjęcie poniżej ). W pierwszym etapie ekipa dekarska ściągnęła poszycie dachowe oraz oczyściła dach z resztek po dawnej izolacji, przygotowując powierzchnię pod natrysk pianki PUR. Następnego dnia nasi aplikatorzy w błyskawicznym tempie ocieplili część dachu, tak aby dekarze kilka godzin później zabezpieczyli ocieploną powierzchnię folią paroprzepuszczalną. Warto nadmienić iż cała operacja wymiany wełny na piankę poliuretanową odbyła się od zewnętrznej części dachu, nie naruszając przy tym części mieszkalnej, dzięki czemu udało się uniknąć niepotrzebnych kosztów.

Pianka kanadyjska Icynene to idealne rozwiązanie przy tego typu problemach związanych z poprzednim ociepleniem. Dzięki swoim doskonałym właściwościom oraz adhezji bezproblemowo nasi pracownicy izolują wszelkiego rodzaju powierzchnie, docierając do najbardziej skomplikowanych luk, przez co dach zostaje szczelnie ocieplony.

Termomodernizacja dachu pianką poliuretanową to inwestycja dzięki której na przestrzeni lat uda nam się uniknąć problemów z wysokimi rachunkami grzewczymi.

Galeria zdjęćCall Now Button