fbpx

Rossmann – wykonanie izolacji termicznej drogerii

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ROSSMANN – WYKONANIE IZOLACJI TERMICZNEJ DROGERII

Rossmann – wykonanie izolacji termicznej drogeriiOcieplenie drogerii Rossmann w Krakowie to kolejny przykład na to, iż IZOEXPRESS to firma godna zaufania, która może zagwarantować wykonanie izolacji zawsze w terminie z dbałością o każdy szczegół. To nie pierwsza taka nasza realizacja – wykonaliśmy już wiele podobnych projektów, w tym między innymi ocieplenie szkoły w Krakowie, izolacje kościołów, a niedawno przedstawialiśmy zdjęcia z ocieplania centrów handlowych Rapacz, o czym można przeczytać w naszym artykule:
„Izolacja obiektów handlowych – ocieplanie centrów handlowych Rapacz”

rossmann 2Testy i badania

Stosowana przez nas pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE to najwyższej jakości materiał izolacyjny produkowany i stosowany z powodzeniem od 1986 roku. Obecnie izolacje ICYNENE stosowane są na 4 kontynentach w różnych strefach klimatycznych – zarówno tych ekstremalnie zimnych, jak i ekstremalnie ciepłych i wilgotnych. W Europie pianka ta stosowana jest od 2006 roku i przez ten moment przeszła wiele badań i testów pod różnorodnymi kątami. Wykonano między innymi badania na ocenę właściwości higro-termicznych przegród z zastosowanie izolacyjnej pianki poliuretanowej ICYNENE dla dachów pokrytych materiałami paro przepuszczalnymi, jak i tymi które pary wodnej nie przepuszczają. Zostały wykonane nawet badania na zastosowanie pianki na ścianach murowanych od strony wewnętrznej. Wykonano także szereg badań związanych z palnością pianki PUR. I tak oto, wydano protokoły klasyfikacji odporności ogniowej dla przegród z zastosowaniem pianki ICYNENE REI30 oraz REI45.

rossmann 3Najwyższa jakość wykonania

IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji ICYNENE w Polsce, przechodzi coroczną certyfikację producenta. Ponad to bierzemy czynny udział w szkoleniach oraz globalnych konferencjach producenta, wymieniając się doświadczeniami na różnych płaszczyznach.
Dbając o najwyższą jakość wykonania, zaopatrzyliśmy się w sprzęt do natrysku znanego i cenionego producenta na rynku maszyn natryskowych – GRACO. Nasze Reactory to najwyższe modele z wbudowanymi agregatami prądotwórczymi i sprężarkami powietrza. Obecnie posiadamy 3 takie maszyny, które obsługiwane są przez 3 niezależne ekipy natryskowe. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć w razie potrzeby nasze wspólne siły i tak jak na przykładzie drogerii Rossmann możemy wykonać taką inwestycję spokojnie w ciągu jednego dnia. Tutaj powierzchnia stropu wynosiła prawie 340m2, więc wysyłając 2 ekipy natryskowe, mogliśmy zapewnić inwestora, że natrysk zostanie wykonany zgodnie z założeniami nie opóźniając dalszych prac budowlanych.

Gwarancja wykonania

Jako licencjonowany wykonawca izolacji ICYNENE, wykonane przez nas izolacje termiczne objęte są 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne oraz fizyczne. Oznacza to, że jeżeli na przełomie 25-ciu lat, wykonana izolacja zmieni swoje właściwości termiczne, pęknie, czy skruszy się, zostanie zastąpiona nową.

Cieszymy się, że IZOEXPRESS jest coraz częściej wybierany na wykonawcę izolacji termicznych pianką PUR i to nie tylko domów mieszkalnych, ale i także budynków usługowo handlowych takich jak np. ocieplany w Krakowie Rossmann.

rossmann 4rossmann 5
Call Now Button