fbpx

Rozwijamy się dla Ciebie

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / ROZWIJAMY SIĘ DLA CIEBIE

Rozwijamy się dla Ciebie“Rozwijamy się dla Ciebie” – IZOEXPRESS

Izolacje natryskowe to bardzo dynamicznie rozwijająca się branża na rynku europejskim, w tym także i w naszym kraju. Dzięki wyjątkowym właściwościom, ocieplanie natryskową pianką poliuretanową z roku na rok cieszy się coraz to większym zainteresowaniem i aby móc sprostać oczekiwaniom rynku należy na bieżąco dostosowywać się do jego potrzeb.

rozwijamy sie dla ciebie 4Najwyższej jakości sprzęt do natrysku

Już od samego początku naszej historii z izolacjami natryskowymi, związaliśmy się z amerykańskim dostawcą maszyn do natrysku pianki, firmą GRACO. Postawiliśmy na wszechstronność i mobilność, decydując się na model E-30i Elite – tzw. „maszynę zintegrowaną” wyposażoną we własny generator prądu i wbudowaną sprężarkę powietrza. Taki zestaw zabudowany na samochodzie dostawczym daje nam możliwość zrealizowania niemalże każdej inwestycji, nawet tej z ograniczonym dostępem dojazdu.
Maszyny Graco zapewniają nam prawidłową i stabilną pracę oraz maksymalną wydajność, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem naszych ekip natryskowych i najwyższej jakości stosowanym przez nas materiałem izolacyjnym – kanadyjską pianką ICYNENE, gwarantuje, że wykonana izolacja spełni oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Drugi zestaw do natrysku

Zdobywając coraz to liczniejsze grono zadowolonych klientów, zdecydowaliśmy się na zakup kolejnej maszyny – również zintegrowanej E-30i Elite. Drugi niezależny zestaw do natrysku pianki dał nam możliwość poszerzenia naszego obszaru działania o kolejne województwa: świętokrzyskie oraz podkarpackie. Dzięki doświadczonym i niezależnym dwóm ekipom natryskowym zaczęliśmy wykonywać ponad 35 inwestycji w ciągu miesiąca, co dało nam ponad 400 ocieplanych budynków w ciągu roku, stając się powoli liderem na południu Polski

Trzecia maszyna zintegrowana

Aby móc zagwarantować naszym klientom jak najszybsze terminy wykonania postanowiliśmy zakupić trzecią już i również zintegrowaną maszynę Graco E30i Elite, stając się największa firmą w branży na południu Polski.
Obecnie, dzięki trzem przeszkolonym, doświadczonym i całkowicie niezależnym ekipom natryskowym jesteśmy w stanie wykonać kilkanaście inwestycji w ciągu jednego tygodnia i znacznie przyśpieszyć tempo naszych prac, zachowując ciągle najwyższą jakość wykonania izolacji. Posiadanie 3 ekip natryskowych daje nam możliwość połączenia w razie potrzeby naszych sił i pozwala nam wykonać inwestycje przekraczające nawet 600m2 w ciągu zaledwie jednego dnia.

IZOEXPRESS – rozwijamy się dla Ciebie!

rozwijamy sie dla ciebie 2 rozwijamy sie dla ciebie 3
Call Now Button