fbpx

Ocieplenie poddasza Nowy Sącz PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA NOWY SĄCZ PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Nowy Sącz PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Nowy Sącz” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu nowosądeckiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Nowy Sącz jest położony w  południowej Polsce, w województwie małopolskim. Trzecie co do wielkości  i liczby mieszkańców miasto w Małopolsce, ważny węzeł turystyczny Sądecczyzny. Obecnie liczy 83 943 mieszkańców (stan na 2013). Nowy Sącz położony jest u podnóża masywów górskich: Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego, Beskidu Niskiego, Pogórza Rożnowskiego. Niedaleko znajduje się Jezioro Rożnowskie, będące miejscem wypoczynku wielu turystów w okresie letnim. Najwyższym punktem na mapie Nowego Sącza jest wzgórze Majdan, które znajduję się na wysokości 475 m n.p.m. a najniższym Wielopole – 272 m n.p.m. Ratusz znajdujący się w cetrum miasta jest jednym z głównych zabytków. Obecnie jest siedzibą władz miasta. Innymi zabytkami są Bazylika Kolegiacka, Kościół pw. Św. Rocha, Kościół pw. Św. Heleny, Kościół św. Wawrzyńca oraz wybudowana w 1746 roku Synagoga. Największymi firmami zatrudniającymi ponad 500 osób są : firma FAKRO specjalizująca się w branży budownictwa, firma WIŚNIOWSKI będąca jednym z liderów w branży przemysłowej, zaś w branży kolejowej prym wiedzie firma NEWAG.

Miasto jest również gospodarzem Targów Stolarki Budowlanej oraz Targów Budownictwa czy Sądeckich Targów Dom i Otoczenie, których wystawy skupiają branże: budownictwa, instalacji i wyposażenia wnętrz.  Dodatkowo coraz większym zainteresowaniem cieszy się wystawa branży Motoryzacyjnej. Na terenie miasta działa Wyższa Szkoła Biznesu – National – Louis University – od 2007 roku pierwszy partner Google w Europie Środkowej. Jednym z ważniejszych wydarzeń sportowych w ciągu roku kalendarzowego jest przebiegający przez miasto wyścig kolarski Tour De Pologne. Nowy Sącz wielokrotnie gościł najlepszych kolarzy świata stając się ważnym punktem przy planowaniu następnych edycji. Ważną role w życiu sportowym spełnia też klub piłkarski Sandecja Nowy Sącz. Obecnie drużyna występuje w rozgrywkach pierwszej ligi przyciągając na mecze sporą liczbę kibiców z pobliskich okolic. Ważnymi i znanymi postaciami którzy urodzili się w Nowym Sączu są Krystyna Czubówna (dziennikarka), Józef Oleksy (były Marszałek Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej) oraz piłkarze tacy jak Maciej Korzym, Dawid Jańczyk oraz Piotr Świerczewski.

Izolacja natryskowa pianką PUR – ocieplenie poddasza Nowy Sączocieplenie poddasza nowy sacz 1

Coraz większym zainteresowaniem w nowo wybudowanych budynkach w Nowym Sączu jak i jego okolicach cieszą się usługi ocieplenia pianką wykonywane przez firmę IZOEXPRESS z Wieliczki. Inwestorzy w dzisiejszych czasach baczną uwagę przy wyborze materiałów izolacyjnych zwracają uwagę na jego jakość oraz parametry. Nasza firma jako Autoryzowany Wykonawca ICYNENE działa w oparciu o materiał pianki, który jakościowo wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów. Ocieplając poddasze pianką ICYNENE mamy pewność iż nasz dach będzie szczelny przez bardzo długi okres użytkowania budynku. Natrysk pianki PUR nanoszony jest na podłoże ( membrana, deski. płyta OSB, beton, blacha itp. ). Pianka kanadyjska ma bardzo dobrą adhezję, czyli przyczepność do każdej powierzchni na którą jest nanoszona. Pora roku w której chcemy ocieplić poddasze nie ma większego znaczenia, ponieważ natrysk pianki poliuretanowej ICYNENE może być wykonywany nawet przy 30 stopniowym mrozie. Pracownicy firmy IZOEXPRESS są wstanie wykonać dziennie izolację na ponad 300m2 powierzchni, przyspieszając zdecydowanie prace wykonywane na poddaszu. Te wszystkie wyżej wymienione zalety pianki PUR jak i przeszkolony dział pracowników, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie dobierając najbardziej odpowiednią izolację pod dany budynek, pozwala z roku na rok poszerzać liczbę ocieplonych i docieplonych dachów oraz grono zadowolonych klientów z jednego z większych miast małopolski.

Obszar działań : Nowy Sącz, Stary Sącz, Grybów, Krynica – Zdrój, Muszyna, Piwniczna – Zdrój.

Ocieplenie poddasza Nowy Sącz – PIANKA PUR – ZADZWOŃ !
Call Now Button