fbpx

Ocieplenie poddasza Staszów PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA STASZÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Staszów PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Staszów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu staszowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Nasza Firma wykonuje również w miejscowości Staszów ocieplenie poddasza pianką poliuretanową. Proszę pamiętać, iż izolacje natryskowe pianką PUR mogą być stosowane również  jako termoizolacja stropu, ścian, dachów, a nawet tarasów, podłóg jak również i fundamentów.
Natrysk pianki to wbrew pozorom wcale nie łatwa i prosta sprawa. Po za odpowiednim sprzętem do aplikacji piany poliuretanowej niezbędna jest ogromna wiedza i doświadczenie ekipy wykonawczej. W zależności od warunków pogodowych tj. temperatury i wilgotności, należy odpowiednio dostosować parametry natrysku maszyny dozującej. Wiedza i doświadczenie osób natryskujących ma tutaj największe znaczenie. Nie bez znaczenia jest również materiał izolacyjny – nie wszystkie bowiem pianki można stosować np. w temperaturach ujemnych.  IZOEXPRESS jako Autoryzowany Wykonawca izolacji natryskowych ICYNENE pracuje na najwyższej jakości piance poliuretanowej H2Foam Lite kanadyjskiego producenta, która daje możliwość wykonywania izolacji w temperaturze nawet -30°C. Jako licencjonowany wykonawca izolacji bierzemy co roku udział w szkoleniach i egzaminach, po których otrzymujemy certyfikację producenta. Dzięki temu wykonane przez nas ocieplenie poddasza objęte jest 25 cio letnia gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne pianki.
Ocieplone poddasze pianką PUR charakteryzuje się brakiem mostków termicznych, co znacznie przekłada się na obniżenie zużycia energii potrzebnej do jego ogrzania. Sama pianka jest materiałem paro przepuszczalnym lecz w bardzo dużym stopniu ogranicza przepływ powietrza dzięki czemu w strukturze pianki nie występują tzw. pętle konwekcyjne, które są ogromną przyczyną wymiany ciepła. Pianka kanadyjskiego producenta ICYNENE charakteryzuje się bardzo niską absorpcja wody co znacznie poprawia właściwości higrotermiczne przegrody budowlanej. Na powierzchni pianki nie rozwija się szkodliwa dla zdrowia pleśń, co potwierdzają wyniki w aprobacie technicznej Instytutu Techniki Budowlanej.
Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami techniczno handlowymi, którzy są do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodni.

Ocieplenie poddasza Staszów cena – izolacje natryskowe Świętokrzyskieocieplenie poddasza staszow 1

Cena ocieplenia poddasza pianką zależna jest od kilku czynników, dlatego zapewniamy zawsze darmowy pomiar na miejscu inwestycji, po którym możemy przedstawić koszt izolacji dachu pianką.

 
Call Now Button