fbpx

Ocieplenie poddasza Chrzanów PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA CHRZANÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Chrzanów PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Chrzanów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu chrzanowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Chrzanów jest miastem położonym w województwie małopolskim, nad lewym dopływem Wisły – rzeką Chechło. Dane z 2010 roku wskazują, iż Chrzanów ma niecałe 40 tys. Mieszkańców Autostrada łącząca Kraków i Katowice przebiega przez Chrzanów. Obecnie Chrzanów licznie zamieszkują Romowie, zwłaszcza okolice Śródmieścia. W okresie przed II wojną światową połowę mieszkańców miasta stanowili Żydzi. W początkach istnienia Chrzanów słynął z kupiectwa. Rozwój handlu i przemysłu miał miejsce w 1847 roku kiedy to otwarto linię kolejową łączącą Kraków z Wiedniem. Obecnie miasto jest nadal centrum handlu dla mieszkańców pobliskich miejscowości. W Chrzanowie znajduje się  kilka sklepów znanych sieci handlowych. Także zlokalizowana jest tam jedyna w powiecie chrzanowskim galeria handlowa. Zagraniczne koncerny otworzyły tu swoje fabryki. Miasto posiada tereny wykorzystywane przemysłowo. W innych dziedzinach dominuje zabudowa wielorodzinna i willowa.

Ocieplenie poddasza Chrzanów – izolacja natryskowa pianką PURocieplenie poddasza chrzanow 1

Klienci z Chrzanowa przekonują się coraz bardziej do ocieplania poddasza pianką poliuretanową. Ocieplenie dachu przy dzisiejszych kosztach ogrzewania jest kluczową rzeczą podczas budowy przez mieszkańców swoich inwestycji. Jedno razowy wydatek na ocieplanie domu pianką poliuretanową może w przyszłości zaoszczędzić dosyć sporą część wydatków na ogrzewanie przez właścicieli budynków.

Dzięki technologii izolacji natryskowej oraz właściwościom pianki ICYNENE firma IZOEXPRESS jest w stanie wykonywać swoje usługi nawet do -30 stopni Celsjusza. Dlatego przyszli klienci myśląc o dociepleniu poddasza, bądź izolacji stropu nie muszą się martwić zmieniającym się klimatem.

Nie ma też znaczenia czy poddasze pod natrysk pianki PUR jest wykonane z foli paroprzepuszczalnej, czy blachy, bądź desek. Pianka Icynene posiada dobrą przyczepność do każdego podłoża.

Izolacja termiczna pianką poliuretanową odbywa się w bardzo szybkim tempie. Firma IZOEXPRESS jest w stanie wykonać natrysk pianki na powierzchni ok. 400m2 w ciągu jednego dnia.

Ważną rzeczą jest również, aby materiał izolacyjny był przychylny zdrowiu dla człowieka. Dlatego atest Stowarzyszenia A.M.I.C.A. utwierdza klientów iż wybierając usługę ocieplenia poddasza pianką ICYNENE mamy pewność i spokój podczas mieszkania w takim budynku.
Call Now Button