fbpx

Ocieplenie poddasza Tarnów PIANKA PUR na dachu

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PODDASZA TARNÓW PIANKA PUR NA DACHU

Ocieplenie poddasza Tarnów PIANKA PUR na dachuTekst pt “Ocieplenie poddasza Tarnów” pokazuję iż  pianka PUR na terenach powiatu tarnowskiego to doskonała izolacja każdego budynku / dachu.

Opis miasta

Tarnów położony na południu Polski jest miastem o bardzo rozbudowanej historii sięgającej początków czasów piastowskich. Po roku 1330 w którym nadano prawa miejskie stał się ważnym ośrodkiem w regionie. Obecnie jest głównym ośrodkiem aglomeracji tarnowskiej. Tarnów liczy sobie ponad 110 tysięcy mieszkańców i odgrywa ważna rolę turystyczną i kulturalną w województwie małopolskim. Zarówno przemysł i gospodarka tarnowska to też ważne ośrodki w regionie. W samym mieście znajdują się wyspecjalizowane zakłady chemiczne ( Becker Farby Przemysłowe SP. z.o.o. ), metalowe, maszynowe ( Zakłady Mechaniczne Tarnów ), spożywcze ( Zakłady Mięsne Mięstar ) oraz budowlane ( Bruk – Bet ). Mieszcząca się w Tarnowie „Grupa Azoty” to drugi wielkościowo koncern chemiczny Europy. Miasto jest też siedzibą Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego, organizacji o bardzo ważnym światowym znaczeniu. Najważniejszymi zabytkami Tarnowa są : Zabudowa Starego Miasta ( rynek ),  Dom Mikołajowski, Ratusz, pozostałości po synagodze czyli tak zwana Bima, Młyn Szancera, pozostałości murów miejskich oraz będąca głównym kościołem zabytkowym Bazylika katedralna Narodzenia NMP. Parki znajdujące się na obszarach miasta to :  Park Strzelecki, Park Szanguszków, Park Piaskówka, oraz Miejski Park Kultury i Wypoczynku na Górze św. Marcina. Na chwilę obecną w mieście znajdują się 2 galerie handlowe, 2 centra handlowe, oraz liczne supermarkety. W Tarnowie znajduję się tez bardzo duża liczba placówek oświatowych ( 30 przedszkoli, 20 szkól podstawowych, 17 liceum ogólnokształcących oraz aż 38 szkół zawodowych ). Corocznymi imprezami kulturowymi odbywającymi się w mieście są Ogólnopolski Festiwal Komedii Teatralnej „Talia” oraz Tarnowska Nagroda Filmowa ( drugi najstarszy Festiwal filmowy w Polsce ) . Bardzo dobrze w Tarnowie jest rozwinięty żużel, a występująca tam Unia Tarnów to wielokrotny mistrz tego kraju.

Ocieplenie poddasza Tarnów – izolacja natryskowe PIANKA PURocieplenie poddasza tarnow 1

W drugim co do wielkości mieście w Małopolsce oferta ocieplania pianką jest coraz częściej wybierana przez inwestorów nowo powstałych budynków. Coraz większe rachunki za ogrzewanie zmuszają właścicieli do szukania energooszczędnych materiałów, które szczelnie zaizolują ich poddasza. Dzięki wyborze pianki ICYNENE, oraz firmy IZOEXPRESS mamy pewność  iż dach nie będzie posiadał mostków termicznych, oraz na przestrzeni lat nie ulegnie on pogorszeniu i nie spowoduje zwiększenia opłat w sezonie zimowym. Izolacja termiczna ICYNENE odbywa się niezależnie od panujących warunków pogodowych ( nawet do -30 stopni ). Dodatkowo pianka bardzo dobre parametry odnośnie absorpcji wody, dzięki czemu materiał ten nie zawilgaca się, pozostając suchą, szczelną izolacją przez wiele lat. Docieplenie poddasza pianką kanadyjską doskonale tłumi hałas ( posiada atest akustyczny ). Podczas padającego deszczu, wiejącego wiatru osoby zamieszkujące górne piętra budynku mogą się cieszyć spokojnym i cichym klimatem w swoich czterech ścianach. Dodatkowym plusem ocieplenia pianką jest fakt iż materiał ten bardzo dobrze zdaje egzamin również w ciepłe dni, nie nagrzewając się tak jak tradycyjne materiały izolacyjne. Piana ICYNENE to jakościowo najlepszy wybór spośród miękkich pianek dostępnych na polskim rynku na ocieplanie dachu. Piana ta posiada pełną dokumentację oraz wszystkie niezbędne atesty, które dostępne są na naszej stronie. Charakterystyczny ponad 20 centymetrowy rozrost pianki, mała absorpcja wody, niezmienne właściwości potwierdzone 25 letnia gwarancją producenta pozwalają jednomyślnie stwierdzić iż wybór pianki kanadyjskiej na izolację nowo powstałych poddaszy to najlepszy wybór dla inwestorów.

Obszar działań pt. “Ocieplenie poddasza Tarnów : Tarnów, Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Wierzchosławice, Wietrzychowice, Ciężkowice, Wojnicz.
Call Now Button