fbpx

Ocieplenie pianką poliuretanową – zalety

STRONA GŁÓWNA / AKTUALNOŚCI / OCIEPLENIE PIANKĄ POLIURETANOWĄ – ZALETY

Ocieplenie pianką poliuretanową – zaletyDecydując się na ocieplenie poddasza każdy z inwestorów zastanawia się nad korzyściami wynikającymi z wyboru określonego rodzaju materiału. Wybór odpowiedniej warstwy izolacyjnej swojego dachu to ważny moment przy budowie każdego budynku. Jednorazowy wydatek na sprawdzony i jakościowo dobry materiał izolacyjny oraz wybór odpowiedniej firmy wykonawczej to inwestycja która z roku na rok pozwoli znacznie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania, a w przeciągu kilku lat zwróci się z nawiązką.

Proponowana przez nas kanadyjska pianka ICYNENE to sprawdzony i jakościowo wyróżniający się produkt na polskim rynku. Dzięki swoim doskonałym parametrom zapewnia :

SZCZELNOŚĆ – dzięki swojemu ponad 150 – krotnemu przyrostowi wypełnia każdą szczelinę eliminując zjawisko powstawiania mostków termicznych.

OSZCZĘDNOŚĆ – izolacja poddasza pianką pozwala zaoszczędzić nawet do 50% kosztów poniesionych na ogrzewanie budynku w sezonach zimowych względem tradycyjnych materiałów

BEZPIECZEŃSTWO – Jest w 100% spieniana wodą, nie zawierająca szkodliwych związków oraz spełnia wymogi jakości powietrza ( A+ ) w pomieszczeniach. Posiada dodatkowo atest Stowarzyszenia A.M.I.C.A.

DZIĘKOCHŁONNOŚĆ – dzięki 99% otwartych komórek, bardzo dobrze dobrze wygłusza dźwięki. Odgłosy padającego deszczu, bądź wiejącego wiatru przestają być uciążliwe, w szczególności w przypadku poddaszy użytkowych.

TRWAŁOŚĆ – dzięki 30 letniemu doświadczeniu firmy ICYNENE wysoka jakość pianki oraz jej niezmienność pozwala z roku na rok zaoszczędzić pieniądze na kosztach ogrzewania budynku

SZYBKOŚĆ – w dzisiejszych czasach „czas to pieniądz”, a wybierając piankę ICYNENE oraz naszą firmę skracamy ten czas do minimum, dzięki czemu mamy możliwość skupić się na dalszych etapach budowy

LEKKOŚĆ – ocieplenie pianką poddasza nie obciąża tak konstrukcji dachu jak inne materiały izolacyjne

Dodatkowym atutem pianki jest fakt iż już 15 centymetrowa warstwa pianki zastępuje około 25 centymetrów wełny co zwiększa powierzchnie poddasza użytkowego i możliwą adaptację pokoi.

Dzięki wyborze naszej firmy i produktów na których pracujemy zapewnią sobie Państwo spokój, komfort oraz niskie rachunki grzewcze na lata.
Call Now Button