fbpx

Wasze opinie

STRONA GŁÓWNA / WASZE OPINIE

Beata R. - Kraków

“Polecam wszystkim IZOEXPRESS! Od początku do końca, w stu procentach profesjonalna Firma. Przemiły kontakt, jakość usługi na najwyższym poziomie. Czego chcieć więcej? Jako, że jednocześnie buduję dwa domy, rano podjechały dwie ekipy i każda zajęła się jednym. Popołudniu obydwa domy były gotowe! Muszę też podkreślić wysoką kulturę osobistą wykonawców. Oby tylko takie firmy obsługiwały polski rynek. Dziękuję IZOEXPRESS!” – opinia z naszego Facebooka.


Kamila W. - Małomiąca

“Planowaliśmy izolację wełną mineralną. Znajomi zarekomendowali piankę Icynene i firmę IzoExpress. Sprawdziliśmy parametry i ceny u konkuremcji, żeby ostatecznie zdecydować na propozycję IzoExpress. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, od inspekcji/wyceny poprez ustalenie dogodnego terminu oraz wykonanie natrysku w 1 dzień. Firma warta polecenia, szczególnie w dzisiejszej sytuacji.” – opinia z Facebooka.


Aneta - Krynica-Zdrój

“Wszystkim tym którzy tak jak my wykańczaja nowo wybudowany dom i tym którzy remontuja już istniejący BARDZO MOCNO POLECAMY. Od samego początku bardzo konkretne i rzetelne podejście do klienta. Bezplatny pomiar i wiele cennych rad juz na samym początku. Duzym plusem bylo brak nacisku ze strony przedstawiciela na uslugi wlasnie tej firmy. Na naszej budowie mielismy okazje goscic kilku przedstawicieli wykonujących te uslugi i wybór okazal sie trafny.Panowie super wykonali prace i zostawili po sobie super porządek co sie teraz BARDZO rzadko zdarza. Dziekujemy i pozdrawiamy z Krynicy-zdrój” – opinia z Facebooka.


Bartłomiej B. - Skomielna Czarna

“Firma na najwyższym poziomie! Zaczynając od samego początku i profesjonalnego podejścia do klienta darmowy pomiar, dokładne przedstawienie próbek piany oraz dokumentacji technicznej. Dodatkowo bardzo dobry kontakt telefoniczny wrazie moich pytań i wątpliwości. Panowie wykonujący izolacje bardzo mili uprzejmi i profesjonalni. Ciężko już spotkać ludzi z takim podejściem do wykonywanej pracy i klienta!! Ocieplenie wykonanie tak jak zapewniano- na najwyższym poziomie! Dom Czysty posprzątany byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Serdecznie pozdrawiamy i będziemy wszystkim polecać” – opinia z Facebooka.


Dariusz P. - Wieliczka

“Firma z genialnym podejściem do swojej pracy, jakość na pierwszym miejscu. Zarówno szef jak i pracownicy zasługują na bycie na szczycie. Przed rozpoczęciem pracy wszystko zostało jasno i szczegółowo omówione, podczas prac również można było się wiele dowiedzieć. Sami od siebie wykonali dodatkową pracę aby jakość ocieplenia była na najwyższym poziomie i spełniała swoją funkcję. Z czystym sumieniem polecam współpracę z tą firmą i życzę długofalowego rozwoju. Po zakończeniu prac wszystko zostało dokładnie posprzątane, oczyszczone, ba nawet śmieci wzięli ze sobą. Na koniec podpowiedzieli rozwiązania co i jak będzie lepiej wykonać. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.” – opinia z Facebooka.


Bożena Ch. - Osieczany

“Bardzo polecam tą firmę ,pracę wykonują profesjonalnie,są bardzo dokładni i mili.Ocieplałam 20 października dach w Osieczanach i muszę stwierdzić ,że dawno nie spotkałam się z tak dobrze wykonanym ociepleniem.POLECAM SERDECZNIE.” – opinia z Facebooka.


Adam B. - Głogoczów

“Jesli ktoś potrzebuje ekipę do izolacji pianką to bardzo polecam .Bardzo dobry kontakt z pracownikami którzy robili wycenę jak i zarówno z Panami którzy pracowali przy ociepleniu poddasza .Jak przyjadą na budowę to NIE chodzą i nie wybrzydzają jak większość ekip że to jest źle zrobione czy tamto ,tylko biorą się za swoją pracę , za to duży plus .Bardzo fachowe podejście polecam.” – opinia z Facebooka.


Andrzej Sobczyk - Kraków

Kontak z firmą “IZOEXPRESS” od samego początku przebiegał bardzo profesjonalnie. Zarówno doradztwo przed wykonaniem usługi, jak i same prace zostały stały na wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z dokonanego wyboru.


Janusz Kołodziej - Kielce

Z pełnym przekonaniem polecam przyszłym klientom usługi tej firmy. Zarówno produkt jak i usługa stoją na najwyższym poziomie.


Aneta Kulczykowa - Rabka-Zdrój

Jestem zadowolony z wyboru firmy “IZOEXPRESS”. Pracownicy bardzo rzetelnie wykonali swoją robotę, po której budynek został starannie posprzątany i przygotowany do kolejnych prac.


Łukasz Woźniak - Łazany

„Ekipa fachowo wykonała izolację mojego dachu”


Adam Burnos - Kawec

„Pracownicy firmy „IZOEXPRESS” wykazali się bardzo dobrą organizacją pracy oraz dokładnością. Jestem zadowolony z dokonanego wybory firmy wykonawczej jak i materiału izolacyjnego”


Paweł Waligórski - Niepołomice

„Z całą odpowiedzialnością polecam usługi firmy IZOEXPRESS przyszłym klientom chcącym być zadowolonym ze szczelnie ocieplonych poddaszy.”


Maciej Michałek - Nowy Targ

„Mimo kilku innych możliwości które miałem, mogę śmiało stwierdzić iż wybór pianki kanadyjskiej ICYNENE okazał się być trafnym rozwiązaniem. Wszystkie prace zostały wykonane należycie oraz zakończone w wcześniej ustalonym terminie.”


Bożena Tomaszewska - Kraków

„Firma posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników przez co praca przebiegała płynnie na wszystkich etapach realizacji budynku”


Call Now Button