fbpx

O nasizolacje natryskowe

Izolacje natryskowe – O nas

Firma IZOEXPRESS z sukcesami działa na rynku budowlanym od roku 2005. Naszą domeną od pond 9 lat są izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Oferowane przez nas usługi znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach.

Autoryzowany Wykonawca Icynene

Zakłady produkcyjne znajdują się w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz rosnącej w coraz szybszy sposób ogromnej rzeszy zadowolonych inwestorów została także otwarta produkcja w Europie Środkowej ( w Czechach ). Wiedza i długoletnie doświadczenie zostało przekute w materiał, który posiada najlepsze właściwości izolacyjne spośród dostępnych na rynku pianek miękkich. Możemy z pełną świadomością powiedzieć, iż działamy w oparciu o produkt, który wyróżnia się spośród konkurencyjnych materiałów izolacyjnych. W myśl powiedzenia „kto stoi w miejscu ten się cofa” firma IZOEXPRESS stawia na rozwój biorąc udział w licznych szkoleniach, projektach oraz  konferencjach. Wszystko po to, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a nasi klienci zadowoleni z wyboru naszej firmy. Firma ICYNENE to wiodący producent pianek poliuretanowych na świecie.

Doświadczenie i Jakość

W ocieplaniu różnego rodzaju budynków liczy się doświadczenie, a my takie posiadamy wykonując w miesiącu ponad 35 inwestycji i ocieplając przy tym ponad 5,5 tysięcy m2 powierzchni. Posiadamy dwie niezależne ekipy aplikatorów działające na terenach całej południowej Polski oraz odziały w Krakowie, Kielcach oraz Rzeszowie. Nasi przedstawiciele w oparciu o ponad 31-letnią wiedzę firmy Icynene są stanie doradzić oraz wybrać jak najlepsze rozwiązanie dla każdego rodzaju budynku, dzięki czemu w ostatnim czasie ponad 87% klientów, którym została przedstawiona nasza oferta zdecydowało się podpisać z nami umowę.

Firma godna zaufania

Z roku na rok powiększa się liczba klientów zadowolonych z naszych usług. Kolejny rok z rzędu plasujemy się w ścisłej czołówce Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE w Polsce. Na licznych targach budowlanych przedstawiamy zalety technologii dociepleń metodą natryskową. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby efekty naszej pracy gwarantowały pełną satysfakcję wszystkim klientom, którzy nam zaufali. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta i skorzystania z darmowego pomiaru oraz wyceny.

Wartości naszej firmy

  • Profesjonalizm facowe doradztwo na każdym etapie budowy
  • Solidność najwyższa jakość produktów oraz wykwalifikowana kadra pracowników
  • Skuteczność – liczne grono zadowolonych klientów na terenach całej Polski
  • Doświadczenie –  ponad 12 lat na rynku budowlanym, ponad 6 lat na rynku izolacji

 

 


Call Now Button