O nas

Izolacje natryskowe – O nas

Firma IZOEXPRESS z sukcesami działa na rynku budowlanym od roku 2005. Naszą domeną od pond 5 lat są izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Oferowane przez nas usługi znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju obiektach.

Autoryzowany Wykonawca Icynene

Firma ICYNENE to wiodący producent pianek poliuretanowych na świecie. Zakłady produkcyjne znajdują się w Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych. Wiedza i długoletnie doświadczenie zostało przekute w materiał, który posiada najlepsze właściwości izolacyjne spośród dostępnych na rynku pianek miękkich. Możemy z pełną świadomością powiedzieć, iż działamy w oparciu o produkt, który wyróżnia się spośród konkurencyjnych materiałów izolacyjnych. W myśl powiedzenia „kto stoi w miejscu ten się cofa” firma IZOEXPRES stawia na rozwój biorąc udział w licznych szkoleniach, projektach oraz konferencjach. Wszystko po to, aby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie, a nasi klienci zadowoleni z wyboru naszej firmy.

Firma godna zaufania

Z roku na rok powiększa się liczba klientów zadowolonych z naszych usług. Kolejny rok z rzędu plasujemy się w ścisłej czołówce Autoryzowanych Wykonawców ICYNENE w Polsce. Na licznych targach budowlanych przedstawiamy zalety technologii dociepleń metodą natryskową. Przywiązujemy dużą wagę do tego, aby efekty naszej pracy gwarantowały pełną satysfakcję wszystkim klientom, którzy nam zaufali.

Wartości naszej firmy

  • Profesjonalizm facowe doradztwo na każdym etapie budowy
  • Solidność najwyższa jakość produktów oraz wykwalifikowana kadra pracowników
  • Skuteczność – liczne grono zadowolonych klientów na terenach całej Polski
  • Doświadczenie –  ponad 11 lat na rynku budowlanym, ponad 5 lat na rynku izolacji

© 2005-2014. IzoExpress. All right reserved.